Page Menu

Basın Odası

Terminal Araç Duyurusu

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Limanımıza konteyner getiren ya da konteyner almak üzere gelen tüm araçların kupalarında (tır/kamyon tavanlarında) ve kapı taraflarında araç plaka numaralarının olması gerekliliğini sizlere hatırlatmak isteriz.

İstifleme makinalarının iş emirleri araç plaka ve konteyner numaraları ile yapılmaktadır. Operatörlerimiz tarafından araç plakasının görünmesi konteyner yükleme ya da boşaltma işleminin hatasız olarak tamamlanmasını sağlamaktadır.

Herhangi bir gecikme ya da bekleme yaşamamanız için limanımıza konteyner getirecek ya da alacak tüm araçlarınızın kupalarında (tır/kamyon tavanlarında ) ve kapı taraflarında okunur/görünür şekilde araç plaka numarası bulunmasını sağlamanızı rica ederiz.

Bu konuda işbirliğinizi rica eder, iyi çalışmalar dileriz.

Diğer Haberler

Terminal Araç Duyurusu

Haberler

Limanımıza konteyner getiren ya da konteyner almak üzere gelen tüm araçların kupalarında (tır/kamyon tavanlarında) ve kapı taraflarında araç plaka num ...

Devamını Oku

Petlim, Türkiye’nin Geleceğine Bırakılan Mirastır

Haberler

Petlim Genel Müdürü Doğan Çırakoğlu, Petlim’in Türkiye’nin geleceğine bırakılan bir miras olduğunu vurguladı.

Devamını Oku

SOCAR Terminal'dan Duyuru

Haberler

SOCAR Terminal olarak yenilenen unvanımız sonrasında 26.02.2019 tarihinden itibaren petlimterminals.com uzantılı e-posta adreslerimiz socarteminal.com ...

Devamını Oku